Firmast

Laduks OÜ on 2011. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille tegevusalaks on erinevate tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete müük, paigaldus ning hilisem järelhooldus.

Ettevõtte tegevjuht Toomas Raag omab valdkonnas pikaajalist töökogemust, mille jooksul on ta juhtinud mitmeid suurprojekte Eestis ning puutunud kokku erinevate toodetega ja tootjatega antud sektoris.

Laduks OÜ on teostanud erinevaid projekte kõigis Eesti maakondades ning ka Lätis, Soomes, Rootsis, Taanis, Ahvenamaal, Venemaal, Valgevenes ja Kasahstanis. Ettevõtte põhituruks on Eesti ning klientideks peamiselt Eesti ehitusfirmad ning tööstusettevõtted, samas tehakse koostööd ka eraisikutega – eesmärgiks on pakkuda kõigile klientidele parimat tuge ostuprotsessi käigus, ehitusprotsessi jooksul ning kvaliteetset ja kiiret järelhooldust.

Seni teostatud projektide maksumus on 300 eurost kuni üle 150 000 euro suuruste projektideni.

Suurema osa klientidega on sõlmitud korralised hoolduslepingud, mille raames Laduks OÜ hooldustehnikud regulaarselt hooldavad paigaldatud tooteid, mis tõstab toodete kasutusmugavust ja -turvalisust ning pikendab toodete eluiga.

 

laduks-gasellladuks-krediidireiting